امیر اچ پی کنجکاو کاربرد

گزارش اختصاصی از نشست معرفی تی پی لینک در سازگار ارقام

این نوشته اولین گزارش من به عنوان خبرنگار در نشریه‌ی پیوست بود که چون این نشریه آخر ماه چاپ می‌شود و تضمینی هم برای قرار گرفتن این گزارش در آن نشد برای همین از اونجایی که وقت صرفش کردم  ترجیح دادم در وبلاگم هم منتشرش کنم. این هم خلاصه‌ای از گزارش

به گزارش پیوست، چهارم شهریور ماه نشست معرفی سازگار ارقام به عنوان نماینده‌ی جدید تی‌ پی‌ لینک در دفتر این شرکت برگزار شد.

تی‌پی‌لینک شرکتی چینی با نزدیک به دو دهه تجربه است که هم اکنون بازار محصولات کوچک اداری و خانگی چین را در دست دارد.

جو کالین از استقبال سایر نماینده‌های تی پی لینک با ورود سازگار ارقام به جمع آنها خبر داد و گفت: این برند بیش از ۳۵ درصد بازار جهان و ۵۰ درصد از بازار ایران را در اختیار دارد .

به اعتقاد جو کالین بازار ایران به اندازه‌ی کافی بزرگ است که با چهار نماینده هم بتوان در آن کار کرد. او امیدوار است که با همکاری سازگار بتواند در بازارهای غیر خانگی هم محصولات خود را عرضه کند.

کوروش دوالو قائم مقام مدیر عامل سازگار ارقام درباره‌ی روند پذیرش نمایندگی گفت:« این شرکت با تماسی که با دفتر ما داشتند علاقه‌مندی خود را برای داشتن یک توزیع کننده‌ی جدید اعلام کردند. ما هم با توجه به خوشنامی برند تی پی لینک و اینکه روی محصولا شبکه کار نمی‌کردیم این موضوع را پذیرفتیم.»

شرکت سازگار ارقام ۲۰ سال در زمینه‌ی خدمات پس از فروش قطعات رایانه‌ای تجربه دارد.

وی با اعلام به رسمیت شناختن نماینده‌های دیگر این برند گفت: «به هیچ وجه نمی‌خواهیم به بازار آنها وارد شویم. ما می‌خواهیم با ارتباطات قوی دولتی کالاهای تخصصی شبکه را به موسسات و شرکت‌های حرفه‌ای عرضه کنیم. هدف ما ایجاد تنش و جنگ داخلی نیست و می‌خواهیم سهم بازار را از برندهای دیگر بگیریم.

وی می‌گوید هدفشان اضافه کردن مشتریان بالقوه‌ی جدید به شبکه نمایندگی این محصول اضافه است و قیمت‌ محصولات با هماهنگی دفتر تی پی لینک اعلام می‌شود.

سازگار ارقام قصد دارد برای ارائه‌ی این برند از نماینده‌های خود در شهرستان‌های شیراز، اصفهان، تبریز مشهد و در آینده اهواز هم استفاده کند.

قائم مقام سازگار ارقام در پاسخ خبرنگار نشریه پیوست درباره‌ی نبود تخصص شبکه در این شرکت گفت: در یک سال گذشته در بخش تازه تاسیس امنیت شبکه بر روی ارائه‌ی خدمات تخصصی شبکه کار کردیم و از همان تیم برای تجهیزات تخصصی تی‌پی‌لینک کمک می‌گیریم.

وی معتقد است رقابت با سایر برندها کار بسیار مشکلی است اما همیشه کار مشکل را آدم‌های حرفه‌ای انجام می‌دهد.

او درباره‌ی اینکه آیا به تی پی لینک وفادار می‌مانند یا در آینده سراغ سایر برندها می‌روند گفت: قراردادی که ما با تی پی لینک داریم قرارداد انحصاری نیست. نه ما تعهدی دادیم که سراغ سایر برندها نرویم و نه تی پی لینک تعهدی داده است.

کوروش دوالو می‌گوید با همکاری شرکت‌های ISP و مخابرات سهم تی پی لینک را در بازار به ۷۵ درصد خواهد رساند.

 

2 پاسخ به “گزارش اختصاصی از نشست معرفی تی پی لینک در سازگار ارقام”

  1. اسماعیلی گفت:

    تبریک میگم بهت برای شروع فعالیتت تو دنیای واقعی … 😉

    امیدوارم که تو هر زمینه ای که فعالیت میکنی موفق و یکتا باشی … 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *